Örököltem egy családi háznak az 1/2 részének a felét,amelyben az édesapám halála óta a nővérem lakik 3 éve. A kérdésem az lenne, hogy kérhetek-e bérleti díjat?
Osztatlan közös tulajdonú ingatlan többlet használatáért az ingatlant használó használati díjat tartozik fizetni .A használati díj mértékét a helyben szokásos lakás bérleti díjak alapul vételével lehet megállapítani.